Aasta 2017

Elu on jalgratas – selleks, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda. A. Einstein

Ainus muutumatu asi maailmas on muutumine. Ajas kohandumine, edasiliikumine kui ka raskuste ületamine. Nii on ka Pull Punt pidanud kohanduma, muutuma, hindama, usaldama, proovima ning täna võime kindlad olla, et aasta 2017 on igati tore olnud.

Palju uusi sõpru, häid toetajaid ning mis peamine – üha enam leitud, et meie töö, tegevus ja tooted on lihtsalt superhead!

On ka meie tormisel teekonnal olnud hetki kus kahjuks leitakse heatahtlikkuse ärakasutamist.

Aasta 2017 pikaajalisem võlglane on MARJU RIIEL, ETTEVAATUST ANTUD ISIKUGA –endine skaut, noorte skautide juhendaja, koolitustejuht- ilusa jutuga naisterahvas kellel “oskused” absoluutselt kõiges. Hea kui inimesel endast suurepärane arvamus on, samas enesekriitika kuluks talle väga ära. Soovime Marjule järgmiseks aastaks palju õppimist ja vähem valetamist.

Aasta 2017 on olnud väga õpetlik aasta ja nii nagu iga aasta on meie jaoks hoopis teistsugune kui eelmine, siis ka sellele aastale jäävad oma märksõnad.

Aasta 2017 on olnud kasvamise aasta ja kahe entusiasti suurest armastusest oleme muutunud omamoodi kaubamajaks – nii suurt kaubavalikut pole meil kunagi olnud!

Ei saa eitad, et siinkohal oleme ka eksiteel kõmpinud. Lootus, et meie armsad väikesed lapsed saavad maiustada vahemerelises päikeses valmisküpsenud puuviljadest tehtud püreesid – siis paraku ei taha võidelda kohati lauslollusega ning lõpetame lastetoitude pakkumise.

Ja kes aga õuna, pirni ja viinamarju enam ei söö – siis laske aga edasi!

Glükoossuhkur, fruktoossuhkur, roosuhkur, lisatud suhkur, süsivesikud, energia, kofeiin on kõik väga toredad „asjad“ kui vaid ikka pisut asja selgemaks enda jaoks teha. Seni meie joome, sööme ja maiustame mõnuga ning elame!

Täna teeme koostööd Sloveenia Suursaadikuga, et lõpuks pakkuda head, kvaliteetset Sloveenia veini. Selles riigis on täielikke veinipärle maailmas!

Oleme endi üle uhked, et kahekesi oleme suutnud väga palju ära teha. Vahel samasugust tulemust ei tee osakonna täis töötajaidki – meie aga oleme suutnud üllatavalt palju. Aitäh neile kes meid on uskunud, toetanud! Meie hullu pundiga nagu hellitavalt on öeldud, liitunud veel üks hull – ehk edasipidi rühime ülesmäge juba kindlamalt kolmekesi? Sest uusi ülihulle ideid on juba mõtteis mõlkumas.