Afrodita ihuhooldus tootja Afrodita Cosmetics

Afrodita Kosmeetika on Sloveenia juhtiv ettevõte, järjekindlalt võttes arvesse soove, vajadusi ning ootusi lõppkasutaja ja ka professionaalsete kasutajate (kosmeetika-ja juuskurisalongid, heaolukeskused, spaa keskused) juba 48 aastat.
Erilist tähelepanu pöörame looduse säilituse ning arvestades keskkonna parandamise aspekte äri ja energia ratsionaalse kasutamise, tooraine ja loodusvara osas.
Afrodita on tõhusa, loodusliku, usaldusväärse kasutaja- ja keskkonnasõbraliku tootemärgi sünonüüm. Afrodita Kosmeetika eesmärk on olla Vahemeremaade ja just eriti Sloveenia ja endise Jugoslaavia ihuhooldustoodete tootja. Ja täna oleme selle eesmärgi saavutanud!
Afrodita Kosmeetika juhindub väärtustest: austus, usaldus, kvaliteet, teadmine, innovatsioon, sotsiaalne vastutus ja traditsioon.
Meie nägemus ilu väärtusest kujutab nii põhilist kui tegevuse alust ehk loodus.
Afodita usub, et tõeline ilu pärineb sisemisest ilutundest. Olles teadlik oma väärtustest, tundes uhkust oma unikaalsuse ja välimuse üle, olles positiivne enda ja teiste suhtes, armastades ja hoolides enda naha ja välimuse eest igapäevaselt, mis aitab avaldada oma loomulikku ilu. See kõik mängib rolli igas olukorras igal hetkel. Meil on heameel, et Afrodita Kosmeetika soovib seda jagada kõigiga – partneritega, lastega, sõpradega ehk kõigiga kes hoolivad.
Afrodita Kosmeetika teevad kõike, et hoida toodete kõrget ja püsivat kvaliteeti. Meie toodetes on vaid parimad proovitud, testitud, looduslikud koostisosad. Kvaliteet on kinnitatud täpse füüsikalise, keemilise, mikrobioloogiliste ja detmatoloogiliste testidega. Nõuded on kinnitatud ja tunnustatud vastavalt rahvusvaheliste instituutide kliiniliste uuringute tulemustele.
Afrodita kosmeetika toodete kõrget ja püsivat kvaliteeti kinnitab rahvusvahelise kosmeetikatoodete standardi ISO 22 716 nõuetele, mis tulnevad kosmeetikatööstuse uutest Euroopa kosmeetikatooteid käsitlevatest õigusaktidest ja headest tootmistavadest (GMP)
Täna kinnitame, et Afrodita on iluduskuninganna kogu maailmas!