Telefon

+372 5300 9195

E-postkast

pullpunt@pullpunt.eu

Esindus-pood

Avatud tööpäeviti 10.00-17.30

Seal kus Vahemeri kohtub viinamarjaväljadega, asub Sloveenia suurim veinikelder. Juba põlvest põlve on siin väärtustatud veinikultuuri, püüdes asutada pärandit. Refošk ja Malvaasia areng on olnud edulugu Sloveeniale kui ka Vinakoperi veinikeldrile ning sealset Istria veinikasvatuspiirkonda nimetatakse Refoški piirkonnaks. Sloveenia viinamari Refošk on aluspanija kogu Refoško liinile. Originaal Refošk on maailma tumepunaseima värvusega ning suurima antioksüdantide sisaldusega.

Oleme omamoodi ajalugu loonud sest 2018 sügisel jõudis Eestisse ja kogu Baltikumi esmakordselt Sloveenia kvaliteetsed veinid. Sloveenia on väga vana veiniriik ning eelkõige kuuluvad selle pisikese riigi veinid pigem “vana maailma” .

Kogu meie veinivalik koosneb peamiselt kvaliteetsetest veinidest. Ka valged veinid on pika arengupotensiaaliga. Peamiselt on kõik veinid maailmas auhindadega pärjatud ning äärmiselt hinnatud gurmaanide hulgas – veinide suurepärased maitsed avalduvad koos toiduga.

Pull Punt meeskond on käinud kohapeal kogu veiniprotsessi õppimas, saanud sommeljeede koolitust ning võivad kindlalt öelda, et maailma sommeljeed hindavad kõrgelt Sloveenia veine.

Kõik meie veinid räägivad ajaloost ning valikus on võrgutaja Casanova lemmikvein, millega ta naisi võlus, luksuslaeva Rex auks nimetatud maailma tumepunasein vein, loomuliku suhkruga põnev muskaatvein, kuiv muskaat kui ka jäävein, roosad ja kuivad, magusad veinid ja klassikalised vahuveinid. Valikut on igale maitsele!

Esindus-pood-ladu kuhu ootame külla kõiki tööpäeviti kell 10.00-17.30 Paldiski mnt 29, Tallinn, Mayeri ärimaja hoovipoolne osa I korrus.

E-pood on avatud 24/7 vaata siia: E-POOD