Koostööpartnerid

 Parimad lahendused, võimalused ja teadmised!

 Sloveenia vanim ja kuulsaim kaubamärk Radenska. Kahekordne maailmameister mineraalvetes on loodusliku mulliga parim mineraalvesi – magneesiumi, kaltsiumi, räni ja kaaliumi sisaldusega. Sobib ideaalselt väikelapsest kuni eakani. Vaid klaasike Radenskat ja sinu organism ütleb sulle Aitäh

 

 Sloveenia kvaliteettekstiil, AAA tähistusega. Valmistatakse parimast toormaterjalist ning on sobilik allergikutele, astmaatikutele. Mitmed ortopeedilised padjad ja vahendid taastumiseks. Ideaalne, kvaliteetne ja imelised värvid!

 

Sloveenia parim gluteenivabade toodete tootja. Kuldmedalitega auhinnatud tooted on parimad gluteenikutele, laktoosikutele jne allergikutele.

 

Veleposlaništvo Republike Slovenije v Varšavi Embassy of the Republic of Slovenia in Copenhagen

50-00-varsava

Sloveenia Suursaadkond asub Poolas Varssavis ning aitab jõu ja nõuga teemadel, mis puudutab sloveene ja

Sloveeniat. Kaubandust ja turismindust jne.

 

Gravelest on võimalus aktiivselt puhata, eriti kui soovid mõnusalt jalgrattaga kihutada. Ja seda siinsamas kodumaal. Gravelesti eestvedaja on sloveen kes armastab väga meie kodumaad.

beli

 “White rabbit” Kõik sportlikud tegevused valge jänese poolt Sloveenia mägedes. Talv, kevad, suvi – millal aga soov on!

Postivie sport

Positive Sport nagu nimigi ütleb:  positiivne sport on parimaks valikuks, et julgustada kõiki veetmaks lõbusalt aega ning tagades, et koju minnes oled sa positiivselt üllatunud ja täis unustamatuid elamusi. Just seda pakub Positive Sport!

Koduleht: www.positive-sport.com

zip-logo1

ZipLine Slovenia – Tahad tunda tõelist adrenaliini maa ja teava vahel? Parimaks võimaluseks on teha seda Zip Linel, mis on suurim Zip Line keset Euroopat!

Koduleht:  www.ziplineslovenia.si


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *