Kõrvitsaseemneõli sinule ja sinu lemmikloomale

Koerte omanikud tegid hiljuti avastuse, et Štjerska-Prekmurje kõrvitsaseemneõli väärtuslikud koostisosad on kasulikud ka inimese parimale sõbrale. Mitte ainult, et õli maitseb hästi vaid see avaldab ka positiivset mõju tervisele. Nii on avastatud, et just originaal kõrvitsaseemneõli on avaldanud positiivset mõju koertele kui ükspuha milline teine õli. Koerad vajavad samuti aminohappeid, rasvhappeid, vitamiine ja mineraalaineid. Nii nagu inimestel on mono- ja polüküllastumata rasvhapete osakaal rakkude ainevahetuses ka koerte organismis. Neid rasvhappeid ei suuda organism iseenesest moodustada.

Kui regulaarselt Štjerska-Prekmurje kõrvitsaseemneõli loomale manustatakse, soodustab see koera veetarbimist, mis toob omakorda kaasa hea detoksifikatsiooni mõjudes suurepäraselt kuseteedele.

Originaal kõrvitsaseemneõli sisaldab mitmesuguseid mineraale ja vitamiine: seleeni, kloori, rauda, fluori, joodi, kaaliumi, kaltsiumi, vaske, magneesiumi,tsinki, A,B,C, ja E vitamiine.

Need koostisosad mõjuvad koerale puhastava toimega, takistada usside levikut (kui õli regulaarselt manustada). Pole ju saladus, et kõrvitsaseemneid on kasutatud sajandeid usside ärahoidmiseks ning haavade parandamiseks.

Õige kõrvitsaseemneõli toimib koera kehas põletikuvastaselt ning eelkõige aitab neeru-ja kuseteede infektsioonide ja põie infektsiooni korral. Koerteomanikud soovitavad ka kusepidamatuse korral kõrvitsaseemneõli lemmikloomale anda.

Kui aga juba noorest peale anda loomale Štjerska-Prekmurje kõrvitsaseemneõli – tugevdab see koera füüsilist vastupidavust, on kasulik aju arenguks, hea nägemise ning särava ja tiheda karvkatte ning pehme naha jaoks.

Vanarahvatarkus ütleb, et kõrvitsaseemneõli aitab meestel eesnäärmehaigusi eemal hoida on sama efekt avastatud ka koerte. Kõrvitsaseemneõlis esinevad fütosteroolid võivad pärssida eenäärme kasvu.

Nii nagu ikka – eelkõige mõjub kui kasutada õli igapäevaselt ja korrapäraselt. Kõrvitsaseemneõli sega loomatoiduga – sinu lemmik armastab kõrvitsaseemneõli maitset!

Annustamine: originaalõli koguse andmine sõltub sinu lemmiklooma kehakaalule: väike lemmikloom pool teelusikat (umbes 2,5ml) päevas, keskmine koer 1 tl (5ml) ning suur koer 2 tk (ehk 10 ml). Paljud kasvatajad manustavad aga reeglina: pool teelusikat 10 kilogrammi kehamassi kohta.

Kõrvitsaseemneõli ei pea kasutama ainult söögiks vaid ka väliselt. Eriti hästi mõjub õli ekseemi ja nahaprobleemide korral.

Kõrvalmõjud: kasutage kindlasti originaal kõrvitsaseemneõli. Hoia õli pimedas ning manusta koerale vaid kvaliteetset õli ning ära annust suurenda sest õlil on väljutav toime! Hoia puhas joogivesi alati kättesaadavana.

KOHE SAADAVAL: https://shop.pullpunt.eu/index.php?route=product%2Fproduct&path=59_70&product_id=115

#lemmikloom #koer #kõrvitsaseemneõli #originaal#pullpunt