Telefon

+372 5300 9195

E-postkast

pullpunt@pullpunt.eu

Esindus-pood

Avatud tööpäeviti 10.00-17.30

Radenska on eriline ❤️❤️❤️ning sisaldab rikkalikult mineraalaineid – magneesium, kaltsium, kaalium, räni, naatrium. Magneesium on olulinr kõigi kehas toimuvate keemiliste protsesside juures ja selle nappus avaldub kõikjal kehas.

NB! Vaegus on küllaltki levinud ja suur kaltsiumikogus takistab magneesiumi imendumist.

Magneesiumi ülesanded 👉Oluline roll toidu energiaks muutmisel. 👉Oma osa on ka veresuhkru taset reguleeriva hormooni insuliini vabanemisel. 👉Magneesium osaleb keha rakkude parandamisel ja hooldamisel. 👉Magneesium aitab väidetavalt südant ja veresooni tervena hoida.👉Magneesium kontrollib kaltisumi liikumist rakku ja tagasi – oluline luude ja hammaste tugevuse jaoks!👉Aitab lihastel lõdvestuda.


Magneesiumi puuduse sümptomid👉stress, ärritavus👉südamerütmihäired👉lihaskrambid👉unetus👉väsimus👉depressioon

👉Oma osa on ka veresuhkru taset reguleeriva hormooni insuliini vabanemisel. 👉Magneesium osaleb keha rakkude parandamisel ja hooldamisel. 👉Magneesium aitab väidetavalt südant ja veresooni tervena hoida.👉Magneesium kontrollib kaltisumi liikumist rakku ja tagasi – oluline luude ja hammaste tugevuse jaoks!👉Aitab lihastel lõdvestuda.
Magneesiumi puuduse sümptomid👉stress, ärritavus👉südamerütmihäired👉lihaskrambid👉unetus👉väsimus👉depressioon


Hoiatus
– suur magneesiumiannus (1000mg) võib olla toksiline. Kui sul on probleeme neerudega, pea enne nõu perearstiga. Kui sul on väga madal vererõhk – ole ettevaatlik magneesiumiga. Kui sul on väga madal südamepulss – ole ettevaatlik magneesiumiga!

#mineraalvesi #radenska #magneesium #sport #tervis #pullpunt

Pull Punt Vahemere maitsed blogipostitused