Telefon

+372 5300 9195

E-postkast

pullpunt@pullpunt.eu

Esindus-pood

Avatud tööpäeviti 10.00-17.30

Vahemere kööki kiidetakse ja on teada, et sealsed elanikud elavad kaua ja tervetena ehk nende keskmine vanus on kogu Euroopast kõrgem. Ometi süüakse palju saia ja teisi teraviljatooteid, juuakse palju veini ning ka suitsetatakse keskmisest rohkem.  Rasvad koosnevad peamiselt külmpressitud õli ning suur hulk on kasutusel aedviljad, puu- ja juurviljad. Kuigi piimatooteid tarvitatakse mõõdukalt, ei puudu toidulaualt kala ja liha.

Jah – vahemeremaade toit sisaldab vähe küllastatud rasva, palju antioksüdante, rohkelt kiudaineid ja kasulikke süsivesikuid. Toidulaual kasutatakse palju salateid, mida maitsestatakse õli, veiniäädikaga, balsami kreemidega ja väga vähesel määral soolaga. Ja soolaks kasutatakse eranditult meresoola! Maitsetaimed on aukohal sest just paljud ürdid soodustada seedimist. Salvei värskendab ja väljutab vedelikke, rosmariin hõlbustab seedimist.

Pull Punt Vahemere maitsed armastavad süüa ja süüa teha. Seeläbi on hea meel, et vahemerelisest piirkonnast palju tuttavaid ja sõpru keda saab usaldada ning kindel olla. Kõik tooted tulevad otse tootjalt – olgu selleks pereäri või suurem tööstus.

Pull Punt Vahemere maitsed toob maale: Natureta hoidised – kohalikud retseptid, puhas tooraine, Gea toiduõlid – maailma esimese retsepti järgi, originaal ja traditsiooniline kõrvitsaseemneõli, Fructal mahlad, müslid ja batoonid – kohalike talunike toorainest tehtud kontrollitud toodang, Kanakis on perefirma Kreekast, Kalamata piirkond kus meie endi retsepti järgi valmistatud ehedat Kreeka toodangut saab – alates mägedes kasvanud maitsetaimedest lõpetades parimate oliividega. Mlinotest, üle 150 aasta ka Itaaliale pastasid tootnud ning valikus ka ürgnisust tooted. Ka gluteenivabadus, laktoosivabadus on tuttav teema ehk toiduallergikutele hääd ja parimat.

Pull Punt Vahemere maitsed esindus-pood-ladu asub Paldiski mnt 29, Tallinn, Mayeri ärimaja hoovipoolne osa I korrus. Avatud tööpäeviti kell 10.00 – 17.30

E-pood on avatud 24/7 vaata siia: E-POOD