Meie

Kui satud Tallinnas Paldiski maanteel asuvasse Mayeri ärikvartalisse, leiad end ühel hetkel Sloveeniast. Just nii! Selle imelise riigi esinduse oleme entusiasmis ja südamest loonud sinule.

2009. aastal Sloveenias läbisõidul olles sattusime niivõrd suurde vaimustusse, et otsustasime esialgu luua Eesti-Sloveenia sõprusklubi, millele on loomuliku järje saanud Sloveenia riigi ja tehaste esindamine. Tulles meile täna külla, leiad eest Sloveenia esinduse-poe, kus on esindatud Sloveenia tehaste toodang ning põnevaid kvaliteetsed tooted Vahemerelisest piirkonnast.

Esialgu on olnud see kõik meie armastus, mis on osutunud nii tugevaks, et täna on meile Sloveenia kommunikatsiooniministeeriumi poolt luba kasutada Feel Slovenia ehk riigi tursimimärki.Muidugi teeme koostööd Sloveenia Turismiametiga, ka Sloveenia Suursaadikuga, oleme uhked oma sõprade üle nii Eestis kui Sloveenias. Oleme vabatahtliku alusel esindanud Sloveenia riiki nii Euroopa päeval, osalenud Vabaduse väljakul Sloveenia iseseisvuse 25. aastapäevale.

Oma teekonnal oleme käinud õppimas nii alpinismi kui meditsiini, saanud koolituse giidina kui ehedat psühholoogiat. Õppinud nägema ja tundma ning olema emotsionaalsed ja avatud. Meie reisipagasis on hulgaliselt kogemusi  matkade, reisikavade koostamise, juhendamise, ellujäämise kui ka erinevate ürituste korraldamise läbiviimisega. Ja seda mitte ainult Euroopas!

Aktiivne. Roheline. Tervislik. Pull Pundi meeskond Maarja, Katrin ja Ragnar