Telefon

+372 5300 9195

E-postkast

pullpunt@pullpunt.eu

Esindus-pood

Avatud tööpäeviti 10.00-17.30

Olla kindel ja olla parim! Otse tootjalt ja ei mingeid vahelülisi – vaid nii saame pakkuda seda, mida ise parimaks ja eriliseks peame! Meil on ajalugu! Juba aastal 2009, läbisõidul Sloveenias, sai meist kirglikud selle maa armastajad ning nii on kõhklematult otsustatud, et meist saavad Sloveenia esindajad Eestis. Üle 10 aasta oleme seda kohustust kandnud rõõmuga! Feel Slovenia Eesti teeb koostööd Feel Slovenia turismiametiga ja samuti Sloveenia riigiga.

Peale turismi, oleme Sloveenia riigi tehaste esindajad ning täna tulla külla PALDISKI MNT 29, TALLINN, MAYERI ÄRIMAJA HOOVIPOOLNE OSA I KORRUS, kus leiad eest põneva esindu-ladu-poe kui ka Eest-Sloveenia sõprusklubi.

Oleme juba aastaid esindanud Sloveeniat Eestis. Oleme kohtunud Euroopa päeval, kui ka korraldanud mitmeid üritusi Eestis kui ka Sloveenias. Käinud laatadel ja firmades ning teinud põnevaid väljasõite.
Õppinud kodumaal kui välismaal ning tänaseks võime pakkuda välja ennast nii matkajatena, alpinistidena, giididena kui õhtujuhtidena. Õppinud toidutehnoloogiat, toidunõustamist kui ka ehedat psühholoogiat. Müügitöö ja reisikoostaja, jääronimine ja meditsiin pole meile võõras. Ja viimasena võime nimetada ennast Sloveenia veinide tundjana – koolitusi saanud just eelkõige Sloveenias kohapeal. Õ

Meie valikus on ka teisi vahemerelisi piirkondi ning täna on liitunud meie seltskonnaga Terje, kes elanud üle 16 aasta Kreekas. Just tema hoiab kontrolli kõigele, mis puudutab Kreeka teemat. Oma retseptiga oliivid, kvaliteetne külmpressitud õlid, balsamicod, ääädikad, maitsetaimed saabuvad meieni vaid tema karmi kontrolli all. Nii saame 100% kindlad olla, et meieni jõuab vaid maailma parim!

AKTIIVNE. ROHELINE. TERVISLIK. HOIAME JA KOGUME MÄLESTUSI NING JAGAME PARIMAID MAITSEELAMUSI!

Pull Punt meeskond