Pille muljed

1) Mida Pull Punt võiks teisiti teha, mida muuta, parandada? Hea, et tegin reisil olles pisikesi kokkuvõtteid enda jaoks – muidu tean, et siuh ja meelest läinud. Pull Punt peaks kindlasti oma pulli asja Sloveenias jätkama. Reiside, matkade ja olemiste korraldamist. Minu soovitused: puhake ise ka ja unustage töö, sest sedakorda see oli kaasas. Ja mida veel teisiti teha..muuta…võibolla lihtsalt seda, et vahel on lihtsalt nii hea olla ka nii, kui et pea on tühi ja ei pea analüüsima, hindama ja vastama küsimustele, kuidas, kas ja mis 🙂

2) Mis häiris reisil olles? Kui midagi häiris, siis need olid ikka enda hinnangud ja reageerimised mingitele olukordadele, vaidlustele, vihjetele ja teistele inimestele. Inimlik ju.

3) Millest tundsid  reisil olles puudust? Reisil olles, mitte millestki..vbl vahel tuli oma padja järgi igatsus 😀

4) Mida oleksid saanud sina teha, et sinu reis oleks olnud veelgi parem? Tegin, ostsin endale seda süüa, mida sõin kodus ja soovisin ka reisil süüa.

5) Mida reisides õppisid ja missugused tarkused sa järgmistele reisidele kaasa võtaksid? Tahan endiselt öelda suured tänud korraldajatele, et ma siia gruppi sain ja KRN-i mäge käisin vallutamas. Minu jaoks superkogemus! Aitäh! Mägedesse ja mäkke kindlasti veel, nüüd juba jalgade osas vast teadlikumalt ja kindlasti endiselt keppe kasutades -ja et peale mägimatka on vaja puhata! Minul, eriti peale allatulemist. Suured tänud Katrinile ja Ragnarile tohutu toetuse ja kannatliku juhendamise eest mäkke minnes ja ka laskudes. Lisaks  – minu jaoks oli see selline esimene pikk bussireis – phm kokku 5 päeva. Tahtsingi teada saada, mis see on. Sain teada, mis see on 🙂 Lisaks õppisin seda, et kui sööd teistest erinevalt, siis pea seda meeles ja hoolitse oma kõhu eest ise ja endale õigel ajal 🙂

6) Kas info, mida reisil jagati oli sinu jaoks piisav või oli infot, mille kohta oleksid tahtnud rohkem teada saada? Piisavalt palju ja alati, kui tahta detailidesse minna on olemas raamatud ja internet. Aga Katrinilt ja Ragnarilt sai väga head infot ja piisavalt fakte külastatud kohtade ja ka kauguses paistvate tippude kohta. Ja infot kuhu võiks veel minna, mida teha, mida süüa jne jne.

7) Kas pikk bussireis- läbi mängude, viktoriinide, kasutute faktide – oli lühem, huvitavam või pigem segav ja tüütu? Lühem ja huvitavam, lisaks kindlasti see mõnus itsitamine ja naer – 10 punkti 10-nest!

8) Mida soovitaksid teistele (tulevastele) reisijatele? Vähem kola, rohkem naeru ja kuhjaga kannatust (istumiseks) 😉

9) Kas samasugusele reisile läheksid uuesti? Sloveeniasse jah, kuid kas bussiga istudes…never say never 😉

Parimatega,

Pille