Telefon

+372 5300 9195

E-postkast

pullpunt@pullpunt.eu

Esindus-pood

Avatud tööpäeviti 10.00-17.30

„Reisija eesõigus, lausa kohustus on olla uudishimulik ja oma nina igale poole toppida, sest miks muidu ta üldse kodust välja läheb“ Karl Ristikivi

2008 alguse saanud uudishimulikkus on lumepallina veerenud tänasesse ning Pull Punt pakub kõigile huvilistele võimalust tundma õppida Sloveeniat – seda maapealset paradiisi ja päikselisemat poolt Alpidest.

Sloveenia risti-põiki läbi tuhninud, Sloveenia Turismiameti ja saatkondadega koostööna oleme Paldiski mnt 29 loonud mitteametliku Sloveenia esinduse, kus kõigile Sloveenia kohta saame infot jagada. Kui aga ise ei oska – küsime järgi otse Sloveeniast. Nii oleme koostanud palju reisikavasid, jaganud materjale ning andud infot kuhu minna ja mida teha. Loomulikult on Sloveenia eelkõige aktiivsele puhkajale, kui ka looduse armastajale, gurmaanile parim sihtkoht! On igati loomulik, et meie meeskond on käinud koolitustel, et tagada kõik vajalikud teadmised, mis puudutavad reisimist ja matkamist. Mägedes matkamine on meie südames!

Sõprusklubina oleme külastanud väga palju sihtkohti (peaaegu kogu Euroopa, sekka mõned korrad Ameerikat ja lähis-ida) ning ühiselt planeerides, kulusid jagades sattunud paljudesse kohtadesse, mida saab eelkõige nimetada „maasoolaks“.

Peale välismaiste matkamiste, käime igal vabal võimalusel matkamas ka Eesti matkaradadel ning teinud vastupidavustrenne mööda treppe. Samuti on meid kutsutud nii Matkajate rännuklubisse kui erinevatesse firmadesse, et tutvustada Sloveeniat, turismimessil tutvustanud imelist elava vee maad ning pole ime, et erinevad teemaüritused on meie esinduses lahti rullunud.

Pull Punt sõprusklubi, Paldiski mnt 29, Tallinn, Mayeri ärimaja, hoovipoolne osa I korrus, avatud tööpäeviti 10.00-17.30 v.a kui oleme parasjagu reisil või kuskil üritusel. E-postkast: pullpunt@pullpunt.eu