Telefon

+372 5300 9195

E-postkast

pullpunt@pullpunt.eu

Esindus-pood

Avatud tööpäeviti 10.00-17.30

Sloveenia reis, kohad mida peab külastama

Loomulikult pakutakse Sloveenias vaatamisväärsusi, mida tuleb külastada. See omakorda tähendab, et uudistamas on peale sinu veel sadu turiste. Imeilus Bled, Postonja on ühed parimad näited. Seega meie soovitame sulle hoopis külastada

1: Bohinji järv

Koht, mida armastavad seiklejad, matkajad, looduse armastajad. Suvisel ajal saab selles järves mõnusalt ujuda. Kindlasti soovitame proovida seinaronimist. Ka gondel ei asu kaugel, lisaks külasta kindlasti koske, mille juurde saad nii matkates kui üle järve praamiga sõites.

2. Ljubljana

Jah, see on koht, mida külastades pead sadade turistidega koos olema aga vanalinna melu  on just seetõttu tore. Iseenesest on Ljbuljana kaunis ja väike roheline pealinn. Lennujaam asub Ljubljanast väljas, seega lennujaamast tuleb sul kasutada taksoteenust, ühistransporti või rentida autot

3. Piran

See on vana Vahemereäärne linn Sloveenia rannikul. Pirani tänavad on kitsad ja loovad keskaegse atmosfääri. Vaid veidi kaugemal näete linna kaitsemüüri, millelt avaneb imeline vaade Aadria merele ja kogu linnale. Jah, ka seda linna vallutab suvisel perioodil hulgaliselt turiste, seega soovitame külastada piirkonda pigem turismivälisel ajal.

4. Triglavi rahvuspark

Park asub Juliani alpides ja on Sloveenia ainus rahvuspark. See on tõeline paradiis mägede huvilistele, matkajatele ja mägironijatele. Triglav (2864 m) on kõrgeim punkt nii kogu pargis kui terves riigis. Rahvuspark on väga suur ning ruumi jätkub kõigile.

5. Tolminite kuru

Hästi populaarne on külastada Vintgari kuristikku aga meie soovitame hoopis Tolminite kuristikku külastada. Mõnus looduslik koht ja roni Dante koopasse!

7. Skocjan koopad

Mõnus seiklus muinasjutumaailma. Parimad koopad!. Ka koobaste ümbrus on väga ilusm seega tasub ka koopa pealne ringkäik ettevõtta,

9. Soolaväljad -ainus soola kuivatamise piirkond kus käsitsi ja vanade traditsiooniliste vahenditega vahemere soola toodetakse.

10. Soča org – tõeliselt kaunis, türkiissinise/rohelise jõega

Pull Punt Vahemere maitsed blogipostitused